Başlangıç / Teknoloji / En uygun fiyat ve en iyi özellikli bebek kameraları

En uygun fiyat ve en iyi özellikli bebek kameraları

Ebeveynlerin çocukları için herşeyi yapabileceğini bilen kan emici fırsatçılar ne yazık ki kamera ürünlerindede “bebek kamerası” şeklinde arama yaptığınızda direk fiyatları 4-5 kat yukarıya çekiyorlar.

Bu liste ile gerçekten uygun fiyata harika kameralara erişebilecek ve cep telefonlarınız ile kameraları hareket ettirerek ses kayıt özelliğini kullanabilecek ve karşı tarafa yani bebeğinize canlı sesinizi göndererek, bebeğinizi 7/24 izleyebileceksiniz.

Fırsatçılara, fırsat olmamak için yazıyı okumaya devam edin ve listede yer alan uygun fiyatlı ve özelliklerini beğendiğiniz kamerayı seçerek sipariş verin.

Benim Xiamio markasına karşı bir sempatim bulunuyor. Wi-fi kameralardada benim için fiyat/performans ürünü olarak bir modeli başı çekiyor.

Bir kamera almayı düşündüğümde benim listemin başında “Xiamio bebek kamerası” var 🙂

Xiaomi Mijia Smart Home 360 (250tl)

Xiaomi Mijia

Mijia Smart uygulama ile kontrol edilebilen ve 360 derece dönme kapasitesine sahip gece görüşlü bir kamera. Xiaomi Mijia sessiz motor ve hareket algılama özelliklerine sahip. Hareket algılama nedir? Bebeğiniz hareket ettiğinde uygulama üzerinden kamera size bir bildirim gönderir ve odayı kontrol etmenizi ister. Böylelikle bebeğinizin her hareketini yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Ücretsiz maskeler "hayat eve sığar" uygulaması ile alınabilecek

Sricam SP012 WIFI HD 720P (200tl)

sricam-bebek-kamerası

Sricam ile odayı 360 derece izleyebilirken odanın sesini dinleyebilir ve canlı olarak odaya ses iletebilirsiniz. Kamerayı dikey ve yatay olarak dilediğiniz yönde hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca Sricam ile odanızın fotoğraflarınıda çekebilirsiniz.

Megix HD 360 Gece Görüşlü WiFi Kamera (220tl)

megix-gece-görüşlü-bebek-kamerası

Megix Hd full hd görüntü kalitesinde kayıt yaparken, ses ve hareket algılama özelliklerine sahip. Cihazı mobil ve pc üzerinden izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Megix ileden kameranın bulunduğu ortama ses aktarabilirsiniz.

TP-Link Tapo C200 Full HD 1080p (300tl)

tp-link-tapo-kapak

Tapo c200 ile kameranızı uygulama üzerinden 360 derece kontrol edebilir, 1080p full hd video kayıt edebilirsiniz. Cihaz dahili 128gb hafızaya sahip, günleri uzun bir süre kayıt edebilir ve hafızadan izleyebilirsiniz. Tapo c200 ilede iki yönlü ses iletebilirsiniz.

Yukarıdaki listede alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en iyi özellikli bebek kameralarını yüzeysel olarak listeledim. Almayı düşündüğünüz kamerayı alışveriş sitelerinden ya da firmaların kendi sitelerinden özelliklerine detaylıca bakabilir. Youtube üzerinden tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Xiamio Mi Box S ile televizyonlarınızı akıllı tvlere dönüştürün

Kontrol Ediliyor

hayat-eve-sigar-maske-nasil-alinir

Ücretsiz maskeler “hayat eve sığar” uygulaması ile alınabilecek

Ücretsiz maskelerinize ulaşmak için Ptt’nin resmi sitesinden ya da e-devlet üzerinden başvuru yaptığınız halde henüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir