Başlangıç / Gizlilik politikası

Gizlilik politikası

Bu gizlilik politikası ile oztweb(oztweb.com) internet sitesi üzerinde kullanıcıların oztweb.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kulanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı-soyadı, doğum tarihi, telefon numarasıü e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

oztweb kişisel bilgilerin ve oztweb.com kullanıcılarının bilgilerini gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri titizlikle almaktadır. oztweb bilgilerin korunması amacı ile başka program ve yazılımlar kullanabilir ancak tarafımızdan kaynaklı olmayan herhangi bir saldırı sonucu kişisel bilgilerinizin kaybolmasından oztweb sorumlu değildir.

Bir kullanıcının başka bir kullanıcın bilgilerine ulaşması ve bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcıların kişisel ve diğer bilgileri oztweb.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından değiştirilip, güncellenebilir.

Oztweb, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi oztweb.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

oztweb.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, oztweb.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.