Başlangıç / Teknoloji / Online market uygulamaları ile alışveriş yapabileceğiniz 5 uygulama

Online market uygulamaları ile alışveriş yapabileceğiniz 5 uygulama

Korana virüs tedbirleri kapsamında evden çıkmamak için elimizden geleni yapsakta bazen ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla dışarı çıkabiliyoruz. Yapılan araştırmalar sonrasında insanlar en çok marketten temel ihtiyaçlarını karşılamak için dışarıya çıkıyor.

Bende market alışverişlerinizi dışarıya çıkmadan sorunsuzca halledebileceğiniz benim daha öncede kullandığım market uygulamalarını sizlere sunacağım.

online-market-uygulamaları

Bazı uygulamalar bunu fırsata çevirerek minimum sepet tutarını iki katına çıkardı tabi ki fırsatçıların halkın vicdanın yeri olmadığı gibi benim blogumdada yeri yok.

Normale döndüğümüzdede kullanılabilir.

Bu uygulamaları olağanüstü hal dışındada kullanarak poşet taşımaktan, market alışverişine büyük zaman ayırmaktan vs. gibi birçok yükten kurtulabilirsiniz. Birkaç adım ile siz evde diğer işlerinizi hallederken alışverişinizi sizin için birileri yapıyor gerçekten harika.

Büyük market zincirlerinin neredeyse hepsinde kendine özel uygulamalar bulunsada sadece mobil market hizmeti veren uygulamalarda mevcut listemizde en iyilerine yer vereceğim.

hadi başlayalım.

İlginizi Çekebilir  Ücretsiz maskeler "hayat eve sığar" uygulaması ile alınabilecek

İstegelsin

iste-gelsin-market-uygulamasi

Adındanda anlaşılacağı üzere siz uygulamadan istiyorsunuz onlar kapınıza kadar getiriyor. Üstelik korona virüs tedbirleri kapsamında firma 65 yaş üstü vatandaşlar için ücretsiz teslimat hizmeti sunuyor. Uygulama her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Getir

getir-ile-hizli-siparis

Sektöre hızlı bir giriş yapan ve gelişmesine önemli ölçüde katlı sağlayan, servisi kadar hızlı bir uygulama. Getir uygulamasından sipariş verdikten sonra uygulama üzerinden siparişiniz gelişini takip edebilirsiniz. Getirin en büyük avantajı hızı hızı hızı 🙂

Bi’su

bi-su-bi-market

Bi’su su siparişi olarak başladığı online sipariş hayatına bi’market sekmesi ile market siparişleride almaya başladı. Bi’su ile vereceğiniz her su siparişinde Afrika’da bir çocuğun bir günlük su ihtiyacının karşılandığını bilmenizi isterim. Üstelik damacana siparişleriniz firmalarla aynı fiyat evimize su söylerken bir çocuğuda sevindirmek ne kadar güzel değil mi?

HepsiEkspress

hekspress-mobil

Hepsiburada’nın market uygulaması olan hepsiekspress sektörde yeni olsada birbirinde cezbedici kampanyalarıyla ilgiyi üzerine çekmiş bulunuyor. Market uygulamarı arasında bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Hepsiekspress market ihtiyaçlarınızı Carrefour ile gideriyor.

İlginizi Çekebilir  En uygun fiyat ve en iyi özellikli bebek kameraları

Yemek sepeti Banabi

yemek-sepeti-market-uygulamasi

Pastadan payını almak isteyen Yemeksepeti hızlı servis ile banabi uygulamasını devreye soktu ancak banabi birçok bölgeye henüz hizmet vermiyor. O yüzden listemizde en sona bıraktım kim bilir belki sizin bölgeniz banabi hizmet alanı içerisindedir.

Market uygulamalarını sizler için derlemeye çalıştım. Alışverişlerinizi yaparken kolaylıkla kampanyaları takip edebilecek almak istediğiniz ürünlerin nerede daha ucuz olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz üstelik ürününüzü bir kaç tık ile sipariş verebileceksiniz.

Sık kullandığınız uygulamalarda aynı sepeti oluşturarak hangisinin daha uygun olduğuna ve kampanya düzeylerine bakarak nereden sipariş vereceğinizi seçebilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce teslimat tarihlerini kontrol etmeyi unutmayın.

Kontrol Ediliyor

hayat-eve-sigar-maske-nasil-alinir

Ücretsiz maskeler “hayat eve sığar” uygulaması ile alınabilecek

Ücretsiz maskelerinize ulaşmak için Ptt’nin resmi sitesinden ya da e-devlet üzerinden başvuru yaptığınız halde henüz …

1 Yorum

  1. Serap mengüç

    Getiri tek geçerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir